جستجو بر اساس نام قطعه :

محصولات

نمایش تمام محصولات

رهگیری سفارشات

برای پیگیری سفارش خرید،کد سفارش را وارد کنید. کد سفارش:

درباره ما


فروشگاه پیام الکترونیک، مجموعه کامل قطعات الکترونیک و کامپیوتری

فروشگاه پیام الکترونیک با بیش از یک دهه تجربه، در صنعت الکترونیک کشور، از سال 1375 فعالیت خود را با هدف خدمت رسانی بهینه، عرضه قطعات الکترونیکی و مخابراتی و کامپیوتری و دستگاه های اورجینال با کیفیت بالا و قیمت مناسب به سراسر کشور، از جمله واحد های تحقیقاتی دانشگاه ها آغاز نمود.


زمینه فعالیت فروشگاه پیام الکترونیک، مشاوره و ارائه قطعات الکترونیک و کامپیوتر، صوتی و تصویری و مخابراتی و صنعتی، رنج کامل قطعات SMD، قطعات نظامی، کلیه دستگاههای اندازه گیری، شامل اسیلوسکوپ، فانکشن، مولتی متر کانتر و همچنین تولید و تهیه انواع ترانس های تغذیه می باشد.

فروشگاه پیام الکترونیک از سال 1389 وب سایت رسمی خود را جهت خدمات دهی به مشتریان خود راه اندازی کرد با توجه به درخواست های شما مشتریان عزیز و حامیان گرامی بر آن شدیم که برای رفاه حال شما فروش کامل اینترنتی را در سایت خود قرار بدهیم تا بدینوسیله بیشتر و بهتر پاسخگو شما عزیزان باشیم.

در حال حاضر این فروشگاه دارای یکی از کاملترین مجموعه قطعات الکترونیک در کشور می باشد، تمامی قطعات الکترونیک و تجهیزات الکترونیکی فروشگاه پیام الکترونیک، اورجینال و از کارخانه سازنده خریداری می شود.

تیم ما امکان تهیه و مشاوره تمامی قطعات و تجهیزات الکترونیکی حتی قطعات کمیاب (hard to find) و نایاب (obsolete) مورد نیاز مصرف کنندگان را در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت داشته و کلیه سفارشات خرید را کوتاه ترین زمان بررسی و نتایج را به مخاطبین خود اعلام می کند.

فروشگاه پیام الکترونیک، بهترین وارد کننده قطعات الکترونیک و کامپیوتر، از کشورهای آسیایی، اروپائی و آمریکائی می باشد و قادر به تحویل نمونه قطعات مورد نیاز شما ظرف مدت یک هفته می باشد.

در این فروشگاه اینترنتی، شما امکان خرید و سفارش آنلاین و ارسال هرگونه پیشنهاد خرید قطعات و ادوات الکترونیکی مورد نیاز خویش، سازمان یا شرکت خود را دارید و می توانید نتیجه سفارش خود را در حداقل زمان ممکن دریافت کنید.

هدف ما ارائه کلیه خدمات تهیه و توزیع قطعات و تجهیزات الکترونیکی در کمترین زمان ممکن و بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان است.


امید است ما را در این راه با نظرات و انتقادات سازنده خود یاری نمایید.