جستجو بر اساس نام قطعه :

محصولات

نمایش تمام محصولات

رهگیری سفارشات

برای پیگیری سفارش خرید،کد سفارش را وارد کنید. کد سفارش:

خدمات

فروشگاه پیام الکترونیک ، با آگاهی از جایگاه خدمات به مشتریان در صنایع الکترونیک و کامپیوتر، با هدف کمک به افزایش کارایی و بهره وری، مجموعه خدماتی را فراخور نیاز مشتریان، تحت عنوان خدمات پس از فروش و در قالب خدمات پشتیبانی فروش به خریداران خود عرضه می کند.

خدمات پس از فروش فروشگاه پیام الکترونیک عبارتند از :

فروشگاه پیام الکترونیک ، همچنین در راستای توسعه خدمات مشتریان در صنایع الکترونیک و کامپیوتر، و به منظور صرفه جویی و مدیریت زمان، تسهیل در خدمات و پشتیبانی بهتر مشتریان، اقدام به راه‌اندازی این پایگاه الکترونیکی نموده است تا بخشی از خدمات خود را نیز بطور آنلاین ارائه کند. مشتریان می توانند قطعات و ادوات الکترونیکی موجود در سایت را به صورت آنلاین خرید و برای قطعات و تجهیزات الکترونیکی که در سایت موحود نیست سفارش خود را به منظور اخذ استعلام قیمت در بخش سفارش کالا  آنلاین درخواست نمایند.

فروشگاه پیام الکترونیک ، مسئولیت رسیدگی به نظرات احتمالی مشتریان را در صنایع الکترونیک و کامپیوتر، بعهده دارد.چنانچه مشتری پس ازخرید محصول ،متوجه هرگونه نقصی در کیفیت و یا هر مورد دیگری گردد می تواند آن را با شرکت پیام الکترونیک در میان بگذارد تا سریعا در جهت رفع آن اقدام گردد.
سعی ما بر این بوده که قطعات  موجود دارای مشخصات کامل باشند چنانچه اطلاعات مورد نیاز شمابرای هرقطعه موجود نیست در قسمت نظرات ما را مطلع کنید.
برخی از قطعات و  تجهیزات الکترونیکی و کیت های موجود در سایت دارای گارانتی و زمان تست می باشند که در زمان ارسال در فاکتور قید خواهد شد ، چنانچه این محصولات روی مدارتان با توجه به مجموعه ای از شرایط خاص، مشکلی پیداکنند ،قابلیت ارجاع یا تعویض خواهند داشت.